Amino 1900 Universal Nutrition 300 tabs. – амінокислотний комплекс для прискореного відновлення і прогресу спортсменів, які займаються силовими видами спорту. Це добавка, яка допоможе досягти мети в будь-якому силовому напрямку: набір м’язової маси, рельєфність, жироспалювання, поліпшення силових характеристик. У складі – всі найнеобхідніші організму атлета амінокислоти в збалансованих пропорціях, що забезпечує максимальну ефективність.

Прийом амінокислот з харчових добавок – це половина запоруки успіху в досягненні спортивної мети, оскільки без поживних речовин прогрес буквально неможливий. А з їжі часто важко отримувати достатню кількість амінокислот, особливо незамінних. Саме для своєчасного амінокислотного підживлення м’язів і призначені Amino 1900 від Universal Nutrition. У складі тільки високоякісні амінки, збагачені папаїном і вітаміном B6 для повного і правильного засвоєння.

Ефект Amino 1900

  • Допомагає набрати суху м’язову масу
  • Покращує рельєфність і промальовування мускулатури: спалюється підшкірний жир (при цільових тренуваннях)
  • Підвищується продуктивність і результативність тренувального процесу
  • Дає ресурси для регенерації і зміцнення м’язової тканини
  • Покращує силові характеристики і витривалість
  • Зводить до мінімуму крепатуру і втому в м’язах під кінець і після тренінгу
  • Усуває катаболічні процеси на тлі підтримки анаболічних
  • Позитивно впливає на обмінні процеси і роботу травного тракту

На кожному тренуванні відбувається величезна витрата амінокислот, і якщо їх недостатньо в організмі у вільній формі, то почнеться розщеплення м’язового білку – для отримання енергії в стресовій ситуації. Щоб цього уникнути, приймайте заздалегідь (за годину) до тренінгу порцію «Аміно 1900»: м’язи будуть отримувати поживні речовини, і вийде запобігти катаболізму. Випиваючи ж порцію після тренування, ви даєте м’язам ресурси спочатку для відновлення, а в подальшому – зростання і збільшення в обсягах і силі.

Рекомендації щодо застосування Amino 1900

За раз випивайте 2 капсули – це одна порція. У тренінгові дні: в ранковий час до тренування, відразу по закінченню і на ніч. У дні відпочинку: 1-3 порції між прийомами їжі. Упаковка містить 55 порцій – цієї кількості хватить приблизно на два тижні.

Немало атлетів відмічають амінокислотні комплекси як добавку, що дійсно покращують не тільки продуктивність на тренуваннях, але й фізичне самопочуття у повсякденному житті.

Джерело: https://proteininkiev.com.ua/g16299772-aminokisloty-bcaa-arginin